Filmy ke stažení zdarma

40 dnů a 40 nocí - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "2251":
dardatryJaw
Kitesurfing sess Friday ? kursy windsurfingu
Recruiting bureaus job through making sure trained contenders usually are synchronised aided by the acceptable recruiters.

emarketing These products represent the the broker concerning the sector plus the supplier by developing links, that otherwise be non-existent.
pepe
synku celkem dobry bog ti reknu ty filmy a tak to je fajn

mara
vydělej si zdarma na rapidshare neomezené stahování na měsíc

1. Založení účtu u PayPalu (pokud ho ještě nemáte)

Na stránce http://www.paypal.com/ si založte Personal account, který je zdarma. Na hlavní stránce klikněte na Sign up now a vyplňte registrační formulář. Pokud budete používat účet jen k placení firmě rapidshare, budou vám stačit nízké limity pro neověřené uživatele (tento limit lze jednoduše později navýšit). Tyto limity jsou 100USD / 100EUR /2500CZK / . Zadáváni údajů o kreditní kartě můžete při registraci přeskočit kliknutím na tlačítko Cancel.

Svou kartu můžete do Paypalu zadat kdykoliv dodatečně.

2. Registrace u společnosti Bux.to

Na stránce http://bux.to/?r=Marek987654321 vyplňte jednoduchý formulář, budete potřebovat jen emailový kontakt na vás a emailový kontakt na váš PayPal účet (oba emaily mohou byt i stejné), vyberete si uživatelské jméno a heslo a zaregistrujete se.

Předem vám dekuji za to, že můj nick: Kaisler uvedete do pole Referrer (pokud už není předvyplněno ) v registračním formuláři. Vůbec nic vás to nestojí.

Pokud je pro někoho registrace jako referal nepřekonatelný problém, vemte na vědomí, že u této firmy si uživatelé mohou nově příchozí nereferované pod sebe zaregistrovat za poplatek a také toho využívají. Máte tedy téměř stoprocentní šanci, že pod někým cizím jako referral nakonec stejně skončíte, navíc bez podpory a pomoci, kterou vám nabízím já. Znovu opakuji, ze byt referral pro uživatele neznamená vůbec žádnou újmu

Co znamená, čím více stránek tím větší a rychlejší přivýdělek. I tady děkuji pokud zanecháte mě jako refera…

3. Pracovní fáze klikání na reklamy + případné shánění nových uživatelů, kteří se zaregistrují pod vás...

Po přihlášení na AdBux mate v sekci Surf Ads k dispozici reklamní linky. Denně máte na vyběr cca 10 reklam (webové stránky), na kterých musíte strávit cca. 30 sekund, aby se vám započetla provize. Započtení potvrzuje zobrazení zeleného znaku dolaru a nápis "Done". Stav konta si pak můžete zkontrolovat v sekci "Members", podsekci "My stats" na řádku "Current balance".

Na reklamy je třeba klikat postupně. Počkejte, až se vám po odpočítaní 30 sekund zobrazí znak zeleného dolaru, stránku zavřete a můžete pokračovat s dalši reklamou. Při deseti lidech pod vámi, máte na měsíční rapidshare account dost peněz za 9 dni. Při pěti referralů dni 16( neplatí pokud se zaregistrujete pod více společností to pak zvládnete sami premium účet do pár dnů).

Takže záleží jen na vás, a za pár dní máte account doma.

Vydělané peníze také můžete vyměnit za přiřazení volných uživatelů AdBuxu jako referalů pod vás, zaplatit si upgrade účtu nebo zaplatit vlastní reklamní kampaň.

3. Fáze výplaty

Svůj stav konta si můžete zkontrolovat po přihlášení do AdBux v sekci Members, podsekce My Stats na řádku "Current Balance". Peníze lze převádět při zůstatku 10 dolarů a více, měsíční účet na rapidu vyjde na zhruba 9,75 USD. Čili těch deset dolarů pro výplatu je ideální hranice.

Výplatu provedete kliknutim na tlačítko cashout v sekci Members/My Stats. Peníze budou převedeny na váš zadaný PayPal email (do 1-3 dnu, obvykle jsou připsány následující den) a poté jimi můžete zaplatit na rapidu za premium účet.

Poté, co obdržíte peníze na vás účet u Paypalu, můžete se rozhodnout, jak s nimi naložit. Pokud budete chtít například koupit RS účet, na strance Rapidshare.com kliknete na JOIN PREMIUM a po výběru účtu (např. měsíční) kliknete na tlačítko Paypal Click here to buy. Dostanete se na stránku, kde se přihlásíte do Paypalu a kliknete na PAY. Přihlašovací údaje k rapidshare účtu vám přijfou na E-mail a nyní už můžete stahovat !!!

4. Závěr

Toto je návod, jak si legálně bez peněz obstarat účet na rapidsharu, bez omezení stahovat a nemuset už prosit o reup souboru na jiný hosting nebo přemýšlet co stáhnout dřív a co až za hodinu a půl apod. Je to legální postup, a je zcela reálný

 
NakupniCentrum.cz